O nás
Značky a modely
Kde nás najdete
Kupteauto.cz
Dolní Kamenná 1016/5, 360 05 Karlovy Vary-Rybáře
(Areál obchodního centra Baumax nábytek)
info@kupteauto.cz   (+420) 606 655 668 (00420) 608 504 005
50°13'53.505"N, 12°51'28.432"E
(Blízké obchody:  KFC , MC Donald , MBN Slouka-Slouková , Baumax )
DO NAVIGAGE DOPORUČUJEME ZADAT
BAUMAX NÁBYTEK KARLOVY VARY

Kupteauto.cz | o nás

Vážení klienti,
 
Kupteauto.cz nabízí profesionální kompletní služby jako je např. Autobazar, Autoservis, Autolakovna, Financování automobilů, Vývoz vozidel(export), Dovoz vozidel na zakázku, založené na úzkém vztahu s klienty . Za dobu naší existence se naše služby rozrostly o mnoho nových nabídek a nadále se rozrůstají. Naším cílem je nabídnout klientovi kompletní FULL SERVIS pro jeho automobil, takže kromě toho, že máme autobazar s dlouholetou zkušeností, nabízíme i další služby spojené s koupí automobilu.

Máme pro vás exkluzivní nabídky a skvělé ceny. Autobazar si stálých klientů váží a proto pro ně máme velmi mnoho výhod
 ( Smluvní SERVIS) , které mohou uplatnit v jakémkoli odvětví služeb, které nabízíme.

Kromě nabídky prodeje prověřených automobilů chceme svým klientům poskytnout komplexní služby včetně produktů s koupí vozu spojených tzn. financování koupě vozu, zabezpečení vozidel, pojištění vozidel a výhodné asistenční služby.
 
Prioritou naší společnosti je prověřování historie všech prodávaných automobilů, všechna naše auta jsou prověřěna společností Cebia.

Naš Autobazary Karlovarský kraj mohou zaručit:

  • nákup za výhodnou cenu
  • dobrý technický stav vozu
  • předprodejní prohlídku vozidla (technická i dokladová)
  • a další důležité informace
Každé naše auto projde před prodejem naším smluvním autosevisem, kde dojde k základní kontrole a v případě závady k okamžité opravě. Tím naši klienti vždy získávají záruku servisovaného automobilu. A i později získávají slevy na případné opravy a údržbu. Součástí autoservisu Karlovy Vary je i pneuservis Karlovy Vary.

Úvodem již bylo zmíněno, že naše solečnost nabízí komplexní služby spojené s koupí vozu včetně asistenčních a servisních služeb. V případě nehody nebo poruchy vozidla vše vyřídíme za Vás, pro naše klienty máme připraveny náhradní vozidla zdarma, s pojištovnou vše vyřídíme za Vás, naše společnost spolupracuje již mnoho let s renomovanými pojištovacími společnostmi. Další výhody jsou spojené s naším specializovaným autoservisem, ve kterém získáte profesionální služby za výhodné ceny. Na mnoho služeb dostanete slevy a některé dokonce ZADARMO.

Kompletní služby pro váš automobil

 Tímto Vám přejeme úspěšnou a správnou volbu při koupi nového vozu a mnoho šťastných kilometrů.

Nyní stačí pouze zavolat  a položit nám dotaz.
 
 Tým KupteAuto.cz
 
 
 
 

Zákaznická linka


 Volejte

606 655 668

(+420) 608 504 005

info@kupteauto.cz


Novinky